SUCHÉ LAZCE - DOLNÍ ŽIVOTICE 6:4

publikováno 31.08.2014

Suché Lazce – Dolní Životice 6:4

Střelci: 3 min. 16 min. 19 min. 23 min. 25 min. Švec, 49 min. Vlha

Sestava: Matrosz - Lenc, Lacuch (64. min. Doboš), Graf (68. min. Groda), Dener, - Balda (85. min. Kubín), Stuchlík, Havelka, Mikšík (64. min. Adamčík) - Švec, Vlha (75. min. Komenda). Trenér Chmel, asistent a zapisovatel Vašíček, manager, pomezní rozhodčí a správce grilu Pan Ořech :-)

Druhé utkání jsme odehráli opět na domácím hřišti proti Dolním Životicím. Soupeř se asi zapoměl ještě někde na cestě, protože začátek mu vůbec nevyšel. Své střelecké galapředstavení začal po akci Vlhy už ve 3. minutě Švec – 1:0. V 16. minutě opět po spolupráci s Vlhou zvýšil Švec na 2:0. 19. minuta pro změnu opět Švec tentokrát po přihrávce Baldy dává na 3:0. Ve 23. minutě doráží do sítě střelu z Vlhy kdo jiný než Švec. 25. minuta znamenala konec galapředstavení střelou do šibenice, kdy Švec po přihrávce Stuchlíka zvyšoval na 5:0!!! Hosté byli v tuto chvíli zralí na ručník a to ještě měli štěstí, že Vlha neměl minimálně ve třech případech dobře seřízená mířidla a trefoval maximálně pouze tyče hostující branky. Poté naše koncentrace polevila a ve 37. minutě jsme dovolili soupeři snížit na poločasových 5:1.

Druhý poločas jsme ovšem hrubě podcenili. Ještě ve 49. minutě se připoměl Vlha a po přihrávce Havelky dokázal všem přihlížejícím, že nezapoměl dávat góly - 6:1. Poté už to byl z naší stran zmar a čekání na konec. Vzadu jsme kupili chybu za chybou a dopředu jsme přestali být nebezpeční. Hosté toho využili a brankami v 55., 77. a 80. minutě se pokusili zápas zdramatizovat. Naštěstí již neměli dostatek času a nám se podařilo zápas dovést do „hokejového“ vítězství 6:4. Ovšem naše opakující se chyby v defenzívě jsou alarmující a v příštích zápasech by se nám mohli vymstít. To ovšem nic nezměnilo na tom, abychom si po zápase vychutnali připravené občerstvení :-).

K dalšímu zápasu zajíždíme na derby do Nových Sedlic, které se odehraje v sobotu 6.9.2014 již od 15:00 hodin.