publikováno 07.09.2014 (aktualizováno 13.09.2014)

Nové Sedlice - Suché Lazce 0:4 (0:2)

Střelci: 9. min. Balda, 12. min. Stuchlík, 65. min. Vlha, 70. min. Komenda

Sestava: Matrosz - Dener (75.min. Kubín), Havelka, Graf, Groda (65. min. Novák) - Lenc (65. min. Komenda), Balda, Stuchlík (80. min. Doboš),  Adamčík (60. min. Mikšík) - Švec (ŽK), Vlha. Trenér Chmel, asistent a zapisovatel Vašíček.

K třetímu utkání jsme došli přes pole do Nových Sedlic. Do utkání jsme šli jako jasný favorit a největším soupeřem nám v tomto utkání byl terén na kterém se utkání uskutečnilo. I přesto jsme měli utkání pod kontrolou. Nebylo to sice žádné galapředstavení, ale i tak jsme si celkem v poklidu došli pro povinné tři body. V 9. minutě otevřel skóre dorážkou Adamčíkovy střely Balda – 0:1. Hned ve 12. minutě po trestném kopu a narážečce se Švecem zvyšoval skóre krásnou střelou Stuchlík – 0:2. Domácí poté také zahrozili, ale v koncovce se jim nedařilo. Poločas tak skončil našim vedením 0:2.

Ve druhém poločase se hrálo mezi šestnáctkami bez výraznějších šancí. V 65. minutě po krásném centru Stuchlíka zvýšil na 0:3 hlavou Vlha. V 70. minutě je to již 0:4 po přihrávce Vlhy a lobu Komendy. Poté se osmělili opět i domácí a dokonce nastřelili břevno naší brány. Zápas ovšem dospěl k závěrečnému skóre 0:4.

Konečně se nám podařilo udržet čisté konto. I když opět se to neobešlo bez chyb. Dobrým tahem se ukázalo být stažení Havelky do obrany, která tím získala na jistotě. Dobrým výkonem se prezentoval Stuchlík. Další utkání sehrajeme netradičně v neděli 14.9.2014 na domácím hřišti s Komárovem. Výkop v 16:00 hodin.