publikováno 06.10.2014

Brumovice – Suché Lazce 0:5 (0:1)

Střelci: 32. min. a 75. min. Švec, 52. min. a 53. min. Vlha, 47. min. Balda

Sestava: Pasterňák – Lenc (63. min. Mikšík), Venclík (75. min. Adamčík), Graf, Groda (57.min. Novák) - Dener (70. min. Komenda), Stuchlík, Havelka, Balda - Švec (80. min. Matrosz), Vlha. Trenér Chmel, asistent Vašíček.

V dalším utkání jsme zajížděli do Brumovic. Postavení domácího týmu v tabulce není lichotivé, ale při pohledu na jeho předchozí, kdy své zápasy neprohráli o víc než jeden gól dávali tušit, že by nás mohl čekat solidní soupeř. Od prvních minut domácí ukazovali, že se nás nebojí a bojovali o své první vítězství. Nám jako už tradičně ve venkovních zápasech scházel větší pohyb a chuť zabojovat a tak se hrálo především ve středu hřiště, kdy nás domácí občas pozlobili nějakou šancí. Naštěstí se ukázalo, že asi mají problémy se sřílením gólů a všechny jejich šance jsme přežili. Nám se po ojedinělé chybě domácí obrany podařilo ve 32. minutě Švecem dostat do jednogólového náskoku, kdy tento na hranici ofsajdu přebral nahrávku od Vlha a tváří tvář před domácím gólmánem nezaváhal – 0:1. Toto bylo poločasové skóre. Rozmluva trenéra o poločasové přestávce v kabině nás zřejmě povzbudila natolik, že se nám během 10ti minut podařilo zápas rozhodnout. Nejdříve ve 47. minutě centr Lence usměrňuje do domácí branky hlavou Balda – 0:2. Následně si bere slovo Vlha, kdy v 52. minutě po přihrávce Lence a 53. minutě po přihrávce Stuchlíka bere domácím jakoukoliv naději na dobrý výsledek – 0:4. Konečnou podobu výsledku dal v 75. minutě po rohu Vlhy střelou z voleje Švec – 0:5.

Pro domácí výsledek krutý. Naše hra nebyla tak dobrá jak výsledek možná napovídá. Tentokrát jsme byli naštěstí produktivní a skoro každou šanci jsme proměnili. V dalším utkání nás na domácím hřišti netradičně v neděli 12.10.2014 v 15:00 hodin čeká tým z Holasovic, které do této chvíle má impozantní skóre 2:7!!! Takže se zřejmě máme na co těšit.