Úvod » Sezóna 2014/2015 III. třída

CHVALÍKOVICE - SUCHÉ LAZCE

publikováno 22.10.2014

Chvalíkovice - Suché Lazce 2:1 (2:1)

Střelec: Vlha

Sestava: Pasterňák –  Venclík (Lenc), Graf, Havelka, Groda (Novák) - Balda Filip, Stuchlík, Balda David (Komenda), Mikšík (Adamčík) - Švec, Vlha. Trenér Chmel, asistent Vašíček, manager Orieščík.

K zápasu snad není ani co psát. Většina z vás co si to tady přečte se přijela podívat. Jestli jsme si po minulých zápasech mysleli, že hůř už hrát nemůžeme tak jsme si ukázali, že to jde. Ať už příčina je kdekoliv, nemůžeme svěsit hlavu a rezignovat. Stále se držíme ve vedoucí skupince a rozhodovat se bude až na jaře. Pro ty rádoby řečníky mám vzkaz ať přijdou mezi nás a můžeme jejich problémy probrat. Už jednou jste fotbal v Lazcích nechali padnout na hubu a jestli to chcete udělat i podruhé, tak v tom nevidím problém. Doufal jsem, že se něco změnilo, ale pár zápasů ukázalo, že asi nic. Uvidíme jestli se Ti co mají snahu nechají opět vypudit z fotbalu v Lazcích.

Teď z jiného soudku. V sobotu nás čeká důležitý zápas doma s Kyjovicemi. Začátek již od 14:00 hodin. Doufejme, že "pozměněná" sestava ukáže všem rádoby trenérům, že fotbal hrát umíme a zase se budeme plácat po ramenou jako po prvních zápasech.