publikováno 19.04.2015

Suché Lazce - Březová 8:0 (4:0)

Střelci: 4´, 41´, 55´, 59´, 85´, Švec, 10´ Vlha, 20´ Havelka, 75´Kožušník

Sestava: Pasterňák - Balda, Laub D., Laub J. (ŽK) (75´Venclík), Stuchlík - Lenc (80´ Novák), Havelka (ŽK), Mikšík (65´Dener), Kožušník (75´Adamčík) - Vlha (80´ Groda ŽK), Švec

Měl to být boj od první do poslední minuty. Boj o postup. Boj o důležité tři body. Boj o první místo v tabulce. Čekali jsme velmi těžké utkání, naštěstí pro nás Březová nepřijela z nejlepší sportovní formou. Při vší úctě k hostům, v tomto zápase nestíhali a zaslouženě si odváží prohru. Ve svém středu maji několik šikovných fotbalistů, ale dnes to na naší hru nestačilo. Na druhou stranu musím podotknout, že lepší zápas jsme tuto sezónu neodehráli.

Do zápasu jsme vlétli jako uragán. Hosté nestačili našemu tempu. V každém souboji byli později. Ve 4. minutě se odrazil míč k Švecovi, který se štěstím otevírá skóre - 1:0. Dále útočíme. Jedinkrát se hosté dostanou do šance u které hostující hráč padá k zemi a nepodaří se mu ani zakončit. Hosté jsou jako opaření. 10. minuta a krásná střela Vlhy z 20 metrů za kterou se hostující brankář jen ohlédl - 2:0. Ve 20. minutě se Havelka dostal až před hostujícího brankáře a střelou kolem nohy zvyšuje na 3:0. Snový začátek, který nikdo neočekával. Do poločasu po dalším šťastném odrazu zvyšuje Švec na 4:0. Poločas z říše snů. Pro hosty bohužel z toho špatného. Nestíhali v ničem.

Druhý poločas pokračuje ve stejném duchu. Hosté jsou odevzdaní, my hrajeme s chutí. Dnes nám to opravdu sedlo. V 55. minutě Švec po přihrávce Havelky zvyšuje na 5:0. 59. minuta a opět Švec po přihrávce Vlhy střelou z 20 metrů dává na 6:0. 67. minuta znamená faul na Vlhu a penaltu pro naše barvy. Švec ovšem laxně nechává vyniknout hostujícího brankáře. V 75. minutě trestný kop Švece lehce tečuje Kožušník do hostující branky - 7:0. Konečně v 85. minutě po přihrávce Nováka, Švec uzavírá skóre na 8:0!!!

Takové utkání snad v Lazcích nikdo nepamatuje. Vyšlo nám vše do čeho jsme kopli. Všichni makali a dřeli na 110%. Vyzdvihnout je třeba otce a syna Laubovi, kteří odehráli výborný part na stoperu. Skvělý zápas odehrál na svém staronovém postu Standa Stuchlík. Myslím, že to byla ta nejlepší oslava Denerových 40 narozenin. Ještě jednou všechno nejlepší!!!

Pro hosty krutý zápas. Tentokrát na to ovšem neměli. Mají ovšem šikovné hráče. Od příště budou opět vyhrávat. My nesmíme usnout na vavřínech. Další zápas v Melči bude jiný šálek kávy. Hrajeme v sobotu od 16:00 hodin.