Úvod » Sezóna 2014/2015 III. třída

SUCHÉ LAZCE - BRUMOVICE

publikováno 03.05.2015

SUCHÉ LAZCE - BRUMOVICE 8:1 (5:0)

Střelci: 5´, 40´ Vlha, 10´ Lenc, 15´ Balda, 34´ Švec, 67´ Dener, 70´ vlastní, 78´ Kožušník

Sestava: Pasterňák - Dener (70´ Novák), D.Laub, J. Laub (70´ Havelka), Stuchlík - Lenc, Balda, Mikšík (46´ Adamčík), Kožušník - Vlha, Švec (80´ Kubín)

Poslední dobou se mi reporty píšou dobře. Dobré výkony týmu a spokojenost fanoušků nás provází poslední tři zápasy. Dalším týmem, který naši pohodu "odnesl" byly Brumovice. Výhra v domácím zápase byla poviností. Utkání nemělo nijak strhující tempo, přesto šancí na skórování jsme si vytvořili víc než dost. Již v 5. minutě po centru Švece otevírá skóre Vlha - 1:0. V 10. minutě zvyšuje Lenc na 2:0. V 15. minutě Balda přebírá na půlce hřiště míč od Jardy Lauba a otevřenou obranou probíhá až před brankáře a je to 3:0. To ještě Vlha sám před brankářem míří vedle. Ve 34. minutě po akci dva na brankáře zvyšuje Švec po přihrávce Vlhy střelou do prázdné branky na 4:0. Poločasové skóre uzavírá precizně zahraným trestným kopem Vlha - 5:0.

Druhý poločas jsme začali laxně a spousty šancí jsme neproměnili. V 67. minutě přišla paráda Denera, který po přiťuknutí Švece křižnou střelou vymetl pavučinku v hostující brance - 6:0. O tři minuty později uniká Lenc a jeho přízemní centr si sráží hostující obránce do branky - 7:0. V 78. minutě Kožušník po stříleném centru Havelky zvyšuje na 8:0. Poté si Kožušník vybírá slabší chvilku a v 80. minutě ztrácí na půlce hřiště míč a hosté snižují na konečných 8:1.

Opět dobrý výkon z naší strany. I když někteří hráči nejsou zdravotně zcela vpořádku, utkání jsme dovedli do zdárného konce. Výhra mohla být i vyšší, ale s některými šancemi jsme naložili velmi laxně. Příští týden hrajeme v neděli 10.5.2015 od 16:30 hodin v Holasovicích. Přijďte nás opět povzbudit!!!