CÍL SPLNĚN. POSTUPUJEME DO OKRESU!!!

SUCHÉ LAZCE - CHVALÍKOVICE 6:0 (4:0)

Střelci: 18´, 38´, 47´ Vlha, 11´, 38´ Švec, 74´ Kožušník

Sestava: Pasterňák - Dener (78´ Kubín), Laub D., Laub J. (75´ Novák), Stuchlík - Lenc, Balda, Havelka, Kožušník - Vlha (63´ Adamčík), Švec (78´ Matrosz)

Další utkání, které již za určitých okolnosstí mohlo rozhodnout mohlo rozhodnout o našem postupu do okresu jsme odehráli na domácím hřišti proti Chvalíkovicím. Na podzim jsme ve Chvalíkovicích utrpěli porážku 2:1 a tudíž jsme soupeři měli co vracet. Pod dojmem vysokého náskoku v tabulce, který již skoro zaručoval postup jsme nastupovali do utkání ve velmi uvolněné náladě.

Hosté přijeli pouze s jedenácti hráči a náš tým od začátku podle očekávání určoval tempo hry. Hosté se soustředili na obranu a my jsme v poklidném tempu mohli kombinovat. Nebylo to nijak strhující tempo, ale na hosty to tentokrát bohatě stačilo V 11. minutě přetažený centr Stuchlíka hlavou vrátil Vlha před branku a Švec otevřel skóre utkání - 1:0. V 18. minutě si naši útočníci role vyměnili, Švec našel přesnou uličkou Vlhu, který postupoval sám na brankáře, udělal mu kličku a do prázdné branky zvýšil na 2:0. Hra dále plynula bez větších rozruchů. Ve 33. minutě vybojoval na hostujícím obránci míč Lenc a v situaci dva na brankáře vybídl Švece ke skórování do prázdné branky - 3:0. Pro Švece to byl jubilejní 30 gól sezóny!!! Skóre poločasu uzavřel z trestného kopu Vlha, když jeho přesný centr nikým netečován zapadnul do sítě hostující branky - 4:0.

Druhý poločas jsme začali zostra a Švec se ihned dostal do tutovky, ale minul. Ve 47. minutě Havelka vysunul Vlhu a ten opět tváří v tvář hostujícímu brankáři nezaváhal - 5:0. Pro Vlhu to byl jubilejní 20 gól v sezóně!!! Poté se nadále hrálo podle našich not. Hosté se do ničeho velkého nepouštěli, my jsme hráli v pohodě a šetřili jsme síly na večer. V 74. minutě uzavřel skóre po přihrávce Adamčíka Kožušník - 6:0.

Pohodové utkání, které narušili pouze výlevy hostujícího brankáře v prvním poločase. Díky dalším ztrátám našich nebližších pronásledovatelů máme v tabulce nedostižný 14 bodový náskok, který nám zaručuje zasloužený návrat do Okresního přeboru. Příští utkání odehrajeme v neděli 24.5.2015 v 10:00 hodin v Dolních Životicích. Přijďte nás opět povzbudit...