publikováno 09.06.2015

Suché Lazce - Hlavnice 6:2 (2:1)

Střelci:13´, 82´ pen., 85´ Švec, 6´ Adamčík, 71´ Lenc, 86´ Kubín

Sestava: Matrosz - Dener, Laub J., Balda, Stuchlík (85´ Kubín) - Lenc, Havelka, Kožušník (85´ Novák), Adamčík (75´ Macháček) - Vlha, Švec

V posledním domácím utkání jsme přivítaly mužstvo Hlavnice. Tedy mužstvo, kterému se na jaře příliš nedaří. Do utkání jsme vstoupily aktivně a již v 6. minutě Adamčík dorazil do branky brankářem špatně vyražený centr - 1:0. O sedm minut později to již bylo 2:0, kdy Denerův přízemní centr propadl až ke Švecovi a náš snajpr v Hlavnici zvaný Di Mária do prázdné branky zvýšil naše vedení. Poté jsme klasicky zvolnily tempo a v horkém podvečeru jsme se nikam nehnaly. Další šance z naší strany již zůstaly nevyužity. Ve 35. minutě jsme ještě naší chybou v obraně dovolily soupeři snížit na poločasových 2:1.

Druhý poločas jsme sice začaly dvěma šancemi Švece, ale byli to hosté, kteří v 50. minutě trošku překvapivě srovnali - 2:2. Poté jsme měli štěstí, když hostující útočník v samostatném úniku nastřelil pouze tyč naší branky. Chvíly trvalo než jsme se zase dostaly trošku do tempa. V 71. minutě pozvedl náš prapor předseda Lukáš Lenc, který snad natřikrát prostřelil hostujícího brankáře - 3:2. V 82. minutě přišla rozhodující chvíle utkání, kdy trošku nesmyslně hostující obránce fauloval Kožušníka v pokutovém území, za protesty si hosté nechali dát ještě červenou kartu a Švec z pokutového kopu zvýšil na 4:2. O tři minuty později to již bylo 5:2, kdy Vlha, Havelka a Švec rozebraly hostující obranu a posledně jmenovaný završil hattrick. Hned za minutu asi po 30 vteřinách pobytu na hřišti si Kubín naběhl na krásnou Švecovu přihrávku a upravil skóre na konečných 6:2.

Mohlo to být pohodové utkání, které jsme si nakonec zkomplikovaly. V posledním utkání zajíždíme netradičně autobusem v netradičním terminu sobota 13.6.2015 v 10:00 hodin do Kyjovic. Nabíráme i stopaře... Poté již začne několikátá oslava a zakončení. Přijďte nás povzbudit na hřiště do Kyjovic a následně i na naše hřiště, kde budou probíhat oslavy.