publikováno 13.06.2015

Kyjovice - Suché Lazce 0:7 (0:3)

Střelci: 10´, 50´, 53´, 88´ Vlha, 20´ D. Laub, 28´ Stuchlík, 77´ Švec

Sestava: Pasterňák (46´ Matrosz) - Dener (57´ Novák), D. Laub, J. Laub, Stuchlík - Lenc, Havelka (77´ Kubín), Balda (77´ Doboš), Kožušník (57´ Adamčík) - Vlha, Švec

Poslední důležité utkání jsme sehráli v Kyjovicích. Do utkání jsme nastoupili konečně v kompletní sestavě i se zaplněnou lavičkou. Naštěstí domácí asi zřejmě již před utkáním rovněž slavili a usnadnili nám cestu za dalšími třemi body.

Utkání ve velkém horku nemělo nijak strhující tempo, ale i tak na našich hráčích byla vidět větší chuť po vítězství. V 10. minutě Švec rychle rozehrál trestný kop, lobem našel Vlhu, který otevřel skóre utkání - 0:1. Ve 20. minutě se opět Švec proměnil v nahrávače. Rohový kop rozehrál tak, že gólman jej nezachytil a David Laub jej dorazil do branky - 0:2. Ve 28. minutě pro změnu Švec přihrál na Stuchlíka, který krásnou střelou z 25 metrů zvýšil na - 0:3.

Druhý poločas jsme začali opět aktivně. Švec si připsal čtvrtou asistenci u gólu Vlhy hned v 50. minutě - 0:4. O tři minuty později jsme nakrátko rozehráli roh a Vlha nádhernou střelou zvýšil na 0:5. Poté se dostali ke slovu i domácí a v 60. minutě musel prokázat Jarda Laub rychlé nohy a zachranil nás od inkasované branky. V 77.minutě Vlha vybídl Švece ke skórování a ten "Poborského" lobem zvýšil na 0:6. Poté opět zahrozili domácí a tentokrát David Laub fantastickým zákrokem vykopl míč z prázdné branky. V 88. minutě pro změnu po přihrávce Švec, Vlha lobem uzavřel skóre na 0:7.

Povedené poslední utkání. Krásně jsme si spestřili dopoledne před závěrečnou. Domácí až na hráče č. 11 byli výborným sparingem a zasloužili si alespoň jednou skórovat. Naše mužstvo už v současné době hodnotí sezónu na lazeckém hřišti. První disciplínu, střelbu z kuše vyhrál D. Laub.