publikováno 16.08.2015

PUSTÁ POLOM "B" - SUCHÉ LAZCE 1:1 (1:1)

Střelec branky: 10´ Balda

Sestava: Pražák - Stárek (63´ Vlha), Laub D.(ŽK), Laub J., Stuchlík - Lenc, Havelka, Balda, Mikšík (53´ Kostka) - Švec, Kožušník

K prvnímu utkání nové sezóny jsme nastoupili v Pusté Polomi. Vzhledem k tomu, že naše obecní hřiště se netěší valné kvalitě domluvili jsme se na výměně pořadatelství utkání. Do utkání jsme nastoupili vlažně a mysleli jsme si, že se domácí porazí sami. Sice jsme  se v 10´ minutě po rohu Švece dostali Baldou do vedení 1:0, ale jinak jsme na hřišti nedominovali. Domácím se v 16´ minutě po laxním přístupu naší obrany podařilo vyrovnat a to bylo skoro vše zajímavé co se v prvním poločase událo. Za zmínku z naší strany stojí ještě hlavička Lence po rohovém kopu, která ovšem skončila nad domácí brankou.

Druhý poločas jsme hráli s kopce a doufali jsme, že vedení vrátíme na naši stranu. Mnoho nepřesností ovšem bylo proti. I přesto jsme si vytvořili dostatek šancí na to, abychom si odvezli všechny body. To by ovšem Kožušník musel proměnit šanci, kdy se ocitl sám před domácím brankářem, ale jenom jej nastřelil. Poté rozhodčí domácím odpustil penaltu a faul na Kostku vytáhl před šestnáctku. Trestný kop Stuchlík rozehrál na Švece, ale ten pouze trefil domácího obránce. Další trestný kop Vlhy z dobré vzdálenosti domácí brankář vyrazil na roh. Vytvořili jsme si i další šance, ale skórovat se nám nepodařilo. Domácí nás za to mohli potrestat po chybě Jardy Lauba, ale Kozel v gólové šanci mířil mimo tři tyče.

První utkání sezóny se nám nevydařilo. Bude třeba přidat na pohybu a kvalitě práce s míčem. Poté se jistě výsledky dostaví. V příštím kole nás čeká těžký zápas v Litultovicím. Oproti místní zvyklosti se hraje již v sobotu od 16 hodin.