Úvod » Sezóna 2015-2016 Okresní přebor

LITULTOVICE - SUCHÉ LAZCE

publikováno 24.08.2015

Litultovice - Suché Lazce 6:2 (2:2)

Střelci: 9. R. Cihlář , 11. R. Cihlář , 58. R. Cihlář , 65. O. Haas , 72. M. Drápal , 90. A. Balek - 20. R. Švec , 23. O. Vlha

Litultovice nadále pokračují ve výborných výkonech. Tentokrát to odnesl nováček ze Suchých Lazců. Na svého soupeře Litultovice vlítly jako tornádo a během jedenácti minut získaly dvoubrankové vedení. Skóre otevřel v 9. minutě Cihlář - 1:0. Dvoubrankový rozdíl ve skóre zařídil o dvě minuty později po přihrávce Drápala opět Cihlář - 2:0. Domácí, jako by tento vývoj zápasu uspokojil, a nabídl soupeři šanci vrátit se zpátky do hry. V 20. minutě se pískala ruka Minarčíka v pokutovém území, a hostující kapitán Švec penaltu chladnokrevně proměnil - 2:1. O tři minuty skóre srovnal krok s Litultovicemi po centru Diehela Vlha - 2:2. Do konce poločasu pak byly Suché Lazce lepším týmem.

Ve druhé půli, po bouři v kabině, Litultovice čtyřmi góly rozhodly o osudu střetnutí. V 58. minutě zkompletoval svůj hattrick Cihlář - 3:2. V 65. minutě využil přímý kop domácí kapitán Ondřej Haas - 4:2. Hosté se po této brance sesypali a na hřišti dominovaly Litultovice. V 71. minutě dal branku Martin Drápal - 5:2. Účet zápasu pak uzavřel dvě minuty před koncem Balek 6:2.

Další utkání sehrajeme opět na venkovním hřišti, tentokrát v Chlebičově v sobotu od 16:00 hodin.

Ohlasy k zápasu:
Adam Haas (trenér Litultovice): V první půli jsme na soupeře opět vlítli a dali dvě branky z vytrvalého tlaku, bohužel to nás poškodilo, neboť jako bychom soupeře v ten moment podcenili a přestali jsme hrát. Do konce poločasu pak byl soupeř lepší a zaslouženě, a pro nás po hříchu, vyrovnal. V šatně jsme si o poločase řekli, co bylo a je špatně, hráči začali plnit pokyny a od naší třetí branky již byl na hřišti jen jeden tým. Klobouk dolů všem na hřišti, ale smekám i před diváky, kteří konečně náš výkon i pěkné gólové momenty oceňovali nikoliv nepatrným a ojedinělým potleskem.
Martin Procházka (trenér Suché Lazce): Dneska jsme si mohli naplno vyzkoušet hru v okresním přeboru. Litultovice nás přehrály v důrazu a v jednoduchosti . Jejich vítězství je proto naprosto zasloužené.