SK Viktorie Chlebičov B: V. Sýkora - D. Lokoč , T. Starý , J. Vavřinčík , D. Hollesch - M. Konig , V. Zedník , M. Tihelka , J. Hollesch - S. Hubálek , L. Baďura

TJ Suché Lazce: J. Pražák - S. Stuchlík , D. Laub , L. Lenc , M. Havelka - F. Balda , D. Diehel , M. Mikšík , V. Kožušník - O. Vlha , R. Švec

Hráči zápasu: J. Vavřinčík - V. Kožušník

Vlha dvěma údery srazil Chlebičov

Ani ve svém třetím zápase nedokázala rezerva Chlebičova zvítězit. Tentokrát byl nad její síly další nováček ze Suchých Lazců. V úvodu zápasu byli mírně lepším týmem hosté ze Suchých Lazců. Šance si však vytvářela domácí družina. Už v 5. minutě se protáhl po křídle Stanislav Hubálek, podařilo se mu odcentrovat na Lukáše Baďuru. Tomu se však v nadějné pozici zamotal míč mezi nohami a ze šance sešlo. V 11. minutě se zjevil zcela sám před brankářem Pražákem Hubálek. V nadějné pozici se zalekl a jeho střela se sotva dokutálela k hostujícímu strážci svatyně. V 21. minutě už zahřmělo. Paradoxně však na druhé straně hřiště. To se po přihrávce Kožušníka prosadil kanonýr Vlha – 0:1. Tři minuty před odchodem do kabin si vypracoval šanci opět domácí Hubálek. Jeho pokus mu však zmařil brankář Pražák tygřím skokem pod nohy. V 45. minutě navýšil vedení hostů hlavou Vlha, který zužitkoval pěknou individuální akci výborně hrajícího Kožušníka – 0:2.

Hosté si už vítězství vzít nenechali

Ve druhém poločase byli už jasně lepším týmem hosté z Lazců, který domácí tým už do žádné vyložené šance nepustil. Hosté si zkušeně hlídali dvoubrankové vedení. Lazce se pak dostaly k vyloženým šancím až v poslední desetiminutovce utkání. Nejdříve Kožušník prováhal vhodný okamžik k zakončení. Pak se ke krásné střele dostal Adamčík, ale brankář Sýkora jeho pokus vyrazil nad branku. Hosté tak dokráčeli k prvním třem bodům v soutěži.

Další utkání odehrajeme na hřišti ve Stěbořicích v sobotu od 16:30 hodin.

Ohlasy k zápasu:

Karel Elek (asistent trenéra Chlebičov B): Hosté byli v první půli mírně lepší. My však si vypracovali dvě tutovky, které jsme zahodili. Pak jsme inkasovali dva góly. Ve druhé půli jsme se už k ničemu nedostali. Snažili jsme se hrát vabank, ale hosté byli lepší a vedení si už vzít nenechali.
Martin Procházka (trenér Suché Lazce): Chtěli jsme vyhrát, a jsem rád, že se nám to povedlo. Vítězství je vydřené. Domácí měli v první půli tři tutovky. My však stříleli góly. Ve druhé půli jsme si už vítězství vzít nenechali. Jsem rád, že obrana konečně udržela čisté konto.