Úvod » Sezóna 2015-2016 Okresní přebor

JAKARTOVICE - SUCHÉLAZCE

publikováno 21.09.2015

Jakartovice - Suché Lazce 0:5 (0:3)
Střelci: 23. L. Lenc , 30. O. Vlha , 40. V. Kožušník , 46. O. Vlha , 71. R. Švec (p.)

Sestavy:

FK Jakartovice: A. Kareš - D. Stanke , R. Holub , O. Šimon (61. F. Dominik) , M. Poštulka - T. Kukol (67. K. Török) , J. Hlaváč , K. Postřimovský (36. M. Sváček) , A. Kreisl - M. Janech , R. Urban

TJ Suché Lazce: J. Pražák -  F. Balda (78. R. Groda) , J. Laub , D. Laub , S. Stuchlík -  L. Lenc (82. M. Stárek) M. Havelka , D. Kostka (75. L. Graf) , V. Kožušník (68. M. Adamčík)  - R. Švec , O. Vlha (82. D. Diehel)

ŽK: 52. S. Stuchlík .

Hráči zápasu: A. Kareš - D. Laub , M. Havelka .

Místo: tráva. Počet diváků: 60. Rozhodčí: Bačkovský Pavel - Gračanin Miroslav, Novák Roman.

Suché Lazce po rozpačitém úvodu soutěže, nabírají peklené tempo. Jajich zlepšení odnesl na své půdě tým z Jakartovice, který vyfasoval potupného bůra. Suché Lazce se dostaly už na třetí místo v tabulce. Jakartovice opět dokázaly, že se jim lépe hraje venku.

Celý zápas se na hřišti v Jakartovicích odehrával pod taktovkou hostujícího týmu ze Suchých Lazců. V první dvacetiminutovce si Suché Lazce vypracovaly hodně šancí, které pochytal brankář Aleš Kareš. Do vedení šly Lazce v 23. minutě, kdy po rohu Rostislava Švece uklidil balón do sítě hlavou Lukáš Lenc - 0:1. V 30. minutě odcentroval míč z levé strany Vladimír Kožušník na Rostislava Švece. Ten využil svých zkušeností z vyšších soutěží, a balón na zadní tyči vrátil mazácky hlavou před prázdnou branku Ondřeji Vlhovi, který nezaváhal - 0:2. V 41. minutě se po stříleném přímem kopu prosadil hlavou Vladimír Kožušník - 0:3.

Ani ve druhé půli se obraz hry moc nezměnil. Domácí působili nadále bezradným dojmem a hrozili pouze z velké vzdálenosti.  Hned v 46. minutě vyslal Vladimír Kožušník pasem za domácí obranu Ondřeje Vlhu, který s pomocí domácího obránce umístil míč do domácí branky - 0:4. V 71. minutě byl po pěkné kombinaci s Davidem Kostkou faulován v domácím vápně Michal Adamčík. Nařízenou penaltu zkušeně proměnil Rostislav Švec - 0:5. Hosté si pak už vedení v klidu pohlídali a v tabulce okresního přeboru se posunuli už na třetí místo.

Ohlasy k zápasu

Karel Balcar (vedoucí týmu Jakartovice): Trapný výkon domácích "fotbalistů" nemá cenu komentovat. Pochvalu zaslouží za výkon jen brankář Kareš a stoper Poštulka. Ostatní mi nestojí ani za slovo. Hostující tým předvedl soustředěný výkon, který bohatě stačil na ty, kteří nastoupili proti nim.

Martin Procházka (trenér Suché Lazce): Chtěli jsme být aktivní, držet balón a dostávat se k šancím. To se nám po celý zápas dařilo. Vyhráli jsme naprosto zaslouženě.