Úvod » Sezóna 2015-2016 Okresní přebor

VŘESINA - SUCHÉ LAZCE

publikováno 13.10.2015

Vřesina - Suché Lazce 4:2 (2:1)

Střelci: 1. F. Rončka , 18. M. Kolařík , 71. T. Pientka , 90. B. Antonín - 13. O. Vlha , 76. M. Adamčík

Sestavy:

TJ Vřesina: D. Hruška - V. Čech , O. Kocián , P. Koval , P. Strakoš - F. Rončka (58. T. Pientka) , M. Boháč , V. Kocian , K. Hofrichter , M. Kolařík (54. B. Antonín) - P. Boček

TJ Suché Lazce: J. Pražák - F. Balda , D. Laub , M. Havelka , S. Stuchlík - M. Stárek (65. D. Diehel) , D. Kostka , M. Mikšík (76. M. Adamčík) , V. Kožušník - O. Vlha , R. Švec

ŽK: 63. P. Strakoš , 68. V. Čech , 82. P. Boček , 86. K. Hofrichter , 87. D. Hruška .

Vřesina po kvalitním výkonu porazila druhé Suché Lazce.

Vřesina šla do jednobrankového vedení

Hrál se kvalitní zápas s obou stran. Domácí vyrobili míň chyb, a proto si připsali tři body. Domácí šli do vedení hned v 1. minutě, kdy se prosadil Rončka – 1:0. Hosté mohli srovnat o chvíli později, ale po přiťuknutí Vlhy, Švec nastřelil jen domácího brankáře. Srovnat skóre se jim podařilo ve 13. minutě, když Švec posunul míč na Vlhu a ten ukázal své kanonýrské kvality – 1:1. V 18. minutě se po další chybě hostující defenzívy uvolnil Boček, jehož centr našel hlavu Koláříka, který hlavou umístil míč do protipohybu brankáře – 2:1. Do konce poločasu byli hosté lepším týmem, ale gólově se prosadit nedokázali.

Domácí pojistili svou výhru v samém závěru

I ve druhé půli se hrál výborný fotbal. V 70. minutě proměnil samostatný nájezd Pientka – 3:1. Poté hosté zcela převzali iniciativu a snažili se z výsledkem něco udělat. Hosté korigovali účet zápasu o pět minut později, když centr Kožušníka uklidil do sítě rybičkou Adamčík – 3:2. Ten samý hráč o chvíli později vyrovnat, ale po centru Švece z voleje zamířil mimo tři tyče. Poté měl ještě gólovou šanci Švec, ale po závaru před domácí brankou jeho střelu vykopl jeden z domácích obránců. Hosté pak hráli vabank a domácí útočili do otevřené obrany. Jeden z brejků využil Antonín a uzavřel skóre utkání na 4:2.

Tentokrát lepší výkon než v utkání s Bělou, za který ovšem body neberem. Domácí potrestali všechny naše hrubé chyby, které jsme během utkání udělali. Naopak nám ve finální fázi chybělo více nápadu, kvality i štěstí. Příští utkání odehrajeme na domácím hřišti v sobotu od 15:00 hodin s Budišovem.

Ohlasy k zápasu

TJ Vřesina
Miloš Chvěja (Vřesina, vedoucí týmu): Kvalitní zápas z obou stran. Kluci dřeli až do úmoru. Ve druhé půli nás hosté přitlačili. My však vítězství skvěle ubojovali.

TJ Suché Lazce
Martin Procházka (Suché Lazce, trenér): Soupeři jsme darovali tři góly a to nás stalo body. Domácí vyhráli zcela zaslouženě.