Suché Lazce - Budišov nad Budišovkou 6:3 (2:1)

26. O. Vlha , 44. R. Švec , 57. O. Vlha , 62. M. Havelka , 76. O. Vlha , 90. M. Adamčík - 6. J. Vondrouš , 51. P. Pizur , 67. J. Kuric

TJ Suché Lazce: R. Matrosz (66. J. Pražák) - F. Balda , L. Graf , J. Laub , S. Stuchlík , -  V. Kožušník ,  M. Havelka , M. Mikšík (63. L. Dener) , L. Lenc - R. Švec (80. M. Adamčík) , O. Vlha

TJ Spartak Budišov nad Budišovkou: A. Krása - T. Skácel , L. Marek , I. Hasala , M. Marek - P. Pizur , J. Kuric , O. Martynek (40. A. Levák) , J. Němeček , J. Vondrouš - M. Pražák (74. O. Veliký)

ŽK: 36. A. Krása , 73. M. Pražák .

Hráči zápasu: O. Vlha , M. Havelka .

Rozhodčí: Radek Roman - Šafrán Martin, Kotásek Petr..

Zápas o druhé místo vyšel lépe Suchým Lazcům

V atraktivním duelu mezi Suchými Lazci a Budišovem zvítězila 6:3 domácí družina ze Suchých lazců. Využila tak zaváhání dosud vedoucích Litultovic a přiblížila se jim na tři body.

Suché Lazce obrátily skóre do poločasu

V Suchých lazcích se hrál výborný fotbal, který musel lahodit diváckému oku. Domácí byli o stupínek lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Navíc hosté dopláceli na chyby v obraně a brankáře. Do vedení šli hosté, když v 6. minutě krásnou přihrávku Martina Pražáka zužitkoval Jan Vondrouš - 0:1. Lazce ještě do konce poločasu stačily obrátit skóre ve svůj prospěch. V 26. minutě odcentroval z pravé strany Rostislav Švec a Ondřej Vlha po chybě hostujícího brankáře neměl problém srovnat skóre utkání - 1:1. Minutu před koncem poločasu Havelka skvěle vrátil domácímu kapitánovi míč do šestnáctky a Rostislav Švec bodlem propálil vše - 2:1.

Atraktivní fotbal pokračoval i po přestávce

Hosté srovnali krok hned na začátku druhého poločasu. V 51. minutě zahrával volný přímý kop Pavel Pizur a míč, na který nedosáhla ani domácí obrana a brankář zamířil do sítě - 2:2. V 57. minutě opět domácí šli do vedení. Po rohohovém kopu Švec a teči Kožušníka se míč dostal k Ondřeji Vlhovi a ten vrátil vedení na domácí stranu - 3:2. O pět minut později dával takřka totožnou branku Michal Havelka - 4:2. V 67. minutě zahrával Jan Kuric přímý kop, domácí brankář míč podběhl a balón zaplul do sítě - 4:3. Domácí další komplikace nepřipustili. V 76. minutě  po rohu vrátil hlavou míč do šestnáctky Švec na Havelku jehož střelu hostující brankář vyrazil pouze prosadil potřetí Ondřej Vlha a završil hattrick - 5:3. Účet zápasu uzavřel po akci Stanislava Stuchlíka Michal Adamčík - 6:3. Suché Lazce se posunuly výhrou na druhé místo tabulky.

Další těžké utkání odehrajeme v sobotu ve Vávrovicích. Výkop je již od 14:00 hodin. Domácí mají v této sezóně velmi dobrou formu a tudíž nás nečeká lehké utkání.

Ohlasy k zápasu

TJ Suché Lazce
Martin Procházka (Suché Lazce, trenér): Hrál se hezký a otevřený fotbal. Byli jsme o něco lepší v koncentraci, bojovnosti a v týmovém pojetí hry.

TJ Spartak Budišov nad Budišovkou
Jaroslav Kostecki (Budišov nad Budišovkou, vedoucí mužstva): Propadli jsme naprosto v defenzívě a navíc nás nepodržel brankář. Bohužel se na nás začíná projevovat slabá tréninková účast hráčů.