Střelci: 83. P. Komárek - 18. R. Švec , 24. R. Švec , 54. R. Švec

TJ Sokol Kobeřice B: J. Stříbný (77. D. Stoklasa) - J. Zbořil , M. Vidlák , D. Petroš , L. Jašek (67. P. Ullrich) - T. Mrovec , P. Komárek , D. Boček (79. L. Rycka) , D. Mrva (67. D. Lasák) - P. Hlawenka , M. Gargoš

TJ Suché Lazce: R. Matrosz - D. Laub , J. Laub , S. Stuchlík , M. Havelka - V. Šlesinger (52. M. Adamčík) , F. Balda , D. Kostka , V. Kožušník (67. M. Mikšík) , L. Lenc (17. M. Stárek) - R. Švec (78. R. Novák)

Hráči zápasu: J. Laub , R. Švec .

Počet diváků: 30. Rozhodčí: Václavík Josef - Pinček Milan, Hrubý Heinz..

V poměrně líbivém zápasu rozhodl o vítězszví hostů střelecky disponovaný kapitán Rostislav Švec.

Lazce šly do dvoubrankového vedení

V prvním poločase se hrál otevřený fotbal, ke kterému přispěly oba týmy rovnoměrným způsobem. Střelecky se však dokázaly prosadit pouze Suché Lazce. V 18. minutě vybojoval míč David Kostka, jenž nahrál Vojtěchovi Šlesingerovi, který prostrčil míč na Rostislava Švece a ten propálil domácího brankáře – 0:1. O deset minut později zaplul přímý kop Rostislava Švece za záda domácího brankáře – 0:2. Z domácí zazdili své šance David Mrva, Pavel Hlawenka a Michael Gargoš.

Kapitán Švec dovršil hattrick

I ve druhé půli pokračovala hra nahoru dolů. V 54. minutě odcentroval hostující Miroslav Stárek a míč do protipohybu brankáře hlavou zasunul do sítě Rostislav Švec, který tím završil hattrick – 0:3. Domácí se zmohli už jen na korekci skóre. V 85. minutě vypadl po rohu míč hostujícímu brankáři z rukou a Patrik Komárek ho dorazil do brány – 1:3.

Ohlasy k zápasu

TJ Sokol Kobeřice B
David Václavík (Kobeřice B, trenér): Prvních patnáct minut jsme tlačili. Hosté však hráli více zkušeně a uměli si to lépe dát. Dali nám tři branky a my se zmohli jen na snížení v závěru zápasu.

TJ Suché Lazce
Martin Procházka (Suché Lazce, trenér): Konečně jsme po dvou nezdarech naplno bodovali. Dá se říct i zaslouženě. Hra musela bavit i domácí diváky. Hrálo se navíc na kvalitním terénu, takže se mohlo i dobře kombinovat.