Poslední utkání sezóny 2015/2016

publikováno 20.06.2016

S. Lazce - Litultovice 3:0 (2:0)

Střelci branek: 2x Kulaga, Balda

Poslední zápas této sezóny odehráli lazečtí na domácím hřišti proti Litultovicím. Měli jim co vracet, protože na podzim venku prohráli 2:6. Zápas se hrál za krásného letního odpoledne netradičně od 15:00 hod. Hrálo se v klidu v pohodovém tempu bez nějakých záludností. Domácím na tvrdé trávě vázla kombinace, odskakovali balóny, ale i tak se dostávali do více šancí. Jako první se do listiny střelců zapsal Balda, který nekompromisně zakončil parádní akci na pravé straně - 1:0. Domácí zvýšili náskok 6 minut před koncem prvního poločasu Kulagou. Ten si naběhl na ostrý centr Lence a hlavou málem protrhl síť - 2:0. Druhý poločas žádnou zápletku nepřinesl, hosté se sice také tlačili dopředu, ale jejich nejnebezpečnější šance skončila na břevnu. Konečnou podobu výsledku tohoto utkání udělal opět Kulaga, který v poslední minutě zápasu nevypustil dlouhý balón a stačil jej před vyběhnuvším gólmanem napálit do branky - 3:0.

Poté už domácí mohli poděkovat domácím fanouškům za podporu po celou sezónu, od místostarosty obce převzít pohár za postup do I. B a jít slavit.

Závěrem nezbývá než poděkovat všem, kteří se o fotbal v Lazcích starají, že umožnili hráčům podávat takové výkony. Obrovské absolutorium patří i samotným hráčům, jak za podzimní i jarní výkony. Nechtěl bych tady někoho vyzvedávat, tak snad jen doplním, že nejlepším střelcem soutěže se stal Ondra Vlha.